Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMBJ15CAE3
Tono Tono
Maori
3054173Ataata MXLSMBJ15CAE3Microsemi
MXLSMBJ15CAE3
  • Tau Wae
    MXLSMBJ15CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    15V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    24.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    16.7V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMBJ (DO-214AA)
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Paa / Case
    DO-214AA, SMB
  • Ētahi Ingoa
    1086-11592-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    24A