Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMBJ160A
Tono Tono
Maori
3383596Ataata MXLSMBJ160AMicrosemi
MXLSMBJ160A
  • Tau Wae
    MXLSMBJ160A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 160V 259V DO214AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    160V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    259V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    178V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMBJ (DO-214AA)
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Paa / Case
    DO-214AA, SMB
  • Ētahi Ingoa
    1086-11593-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    2.3A