Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMCJ10CA
Tono Tono
Maori
649271Ataata MXLSMCJ10CAMicrosemi
MXLSMCJ10CA
  • Tau Wae
    MXLSMCJ10CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 10V 17V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    10V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    17V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    11.1V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AB (SMCJ)
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Paa / Case
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-12047-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    88.2A