Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMCJ110CA
Tono Tono
Maori
5586447Ataata MXLSMCJ110CAMicrosemi
MXLSMCJ110CA
  • Tau Wae
    MXLSMCJ110CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 110V 177V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    110V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    177V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    122V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AB (SMCJ)
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Paa / Case
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-12051-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    8.4A