Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMBJ33CA
Tono Tono
Maori
7043169Ataata MXSMBJ33CAMicrosemi
MXSMBJ33CA
  • Tau Wae
    MXSMBJ33CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    33V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    53.3V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    36.7V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMBJ (DO-214AA)
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Paa / Case
    DO-214AA, SMB
  • Ētahi Ingoa
    1086-14093-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    24 Weeks
    11.3A