Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMBJ40CA
Tono Tono
Maori
3987696Ataata MXSMBJ40CAMicrosemi
MXSMBJ40CA
  • Tau Wae
    MXSMBJ40CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    40V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    64.5V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    44.4V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMBJ (DO-214AA)
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Paa / Case
    DO-214AA, SMB
  • Ētahi Ingoa
    1086-14101-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    9.3A