Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMLG51AE3
Tono Tono
Maori
MXSMLG51AE3
  • Tau Wae
    MXSMLG51AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    51V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    82.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    56.7V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMLG (DO-215AB)
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Paa / Case
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-14872-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    36.4A
  • Capacitance @ Frequency
  • Nga tono
    General Purpose
MXSMLG51A
MXSMLG51A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB