Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMLG58AE3
Tono Tono
Maori
MXSMLG58AE3
  • Tau Wae
    MXSMLG58AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    58V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    93.6V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    64.4V
  • Ngā Hononga Korekore
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMLG (DO-215AB)
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-14880-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    32A