Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CS5DR003E
Tono Tono
Maori
1536055Ataata CS5DR003EOhmite
CS5DR003E
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
50+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CS5DR003E
  • Whakaahuatanga
    RES 0.003 OHM 5W 0.5% 4SIP
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.5%
  • Te Tae Tema
    ±30ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    1.500" L x 0.330" W (38.10mm x 8.38mm)
  • Raupapa
    CS5
  • Tuhinga
    3 mOhms
  • Mana (Watts)
    5W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    4-ESIP
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 150°C
  • Tuhinga o mua
    4
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.953" (24.20mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense, Non-Inductive
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3 mOhms ±0.5% 5W Through Hole Resistor 4-ESIP Current Sense, Non-Inductive Metal Element