Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > MJ14R7FE-R52
Tono Tono
Maori
736190
MJ14R7FE-R52
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
50000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MJ14R7FE-R52
  • Whakaahuatanga
    RES 14.7 OHM 1/8W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
  • Raupapa
    Metal Devil® MJ
  • Tuhinga
    14.7 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    MJ14R7FER52
  • Tae Mahi
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    14.7 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film