Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WNB200FET
Tono Tono
Maori
272030Ataata WNB200FETOhmite
WNB200FET
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    WNB200FET
  • Whakaahuatanga
    RES 200 OHM 1W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
  • Tuhinga
    200 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W