Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WNB15RFET
Tono Tono
Maori
6658012Ataata WNB15RFETOhmite
WNB15RFET
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    WNB15RFET
  • Whakaahuatanga
    RES 15 OHM 1W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
  • Tuhinga
    15 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W