Home > Hua > Tacitars > Aluminium - Kaihauturu Porohita > 16SVPD82M
Tono Tono
Maori
1259165Ataata 16SVPD82MPanasonic
16SVPD82M
  • Tau Wae
    16SVPD82M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM POLY 82UF 20% 16V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    OS-CON™, SVPD
  • Ripple Current @ Low Frequency
    33.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    670mA @ 100kHz
  • Ratonga
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    Radial, Can - SMD
  • Ētahi Ingoa
    P18929CT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.276" (7.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    40 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    82µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
  • Te kaha
    82µF