Home > Hua > Tacitars > Aluminium - Kaihauturu Porohita > 16SVPF560MX
Tono Tono
Maori
16SVPF560MX
  • Tau Wae
    16SVPF560MX
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    OS-CON™, SVPF
  • Ripple Current @ Low Frequency
    195mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.9A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    Radial, Can - SMD
  • Ētahi Ingoa
    P123926DKR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    18 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    560µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 18 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    560µF