Home > Hua > Tacitars > Tantalum - Nga Kaihauturu Porohita > 6TPE150MAPB
Tono Tono
Maori
6545505Ataata 6TPE150MAPBPanasonic
6TPE150MAPB
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    6TPE150MAPB
  • Whakaahuatanga
    CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    6.3V
  • Momo
    Molded
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi / Rahi
    0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
  • Raupapa
    POSCAP™ TPE
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1411 (3528 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    P16208TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Rae Rahi Tae
    B2
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Ngā āhuatanga
    General Purpose
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    25 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 25 mOhm
  • Te kaha
    150µF