Home > Hua > Tacitars > Tantalum - Nga Kaihauturu Porohita > 6TPE150MI
Tono Tono
Maori
3877142Ataata 6TPE150MIPanasonic
6TPE150MI
I roto i te taonga
3000+
  • Tau Wae
    6TPE150MI
  • Whakaahuatanga
    CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    6.3V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi / Rahi
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2917 (7343 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    P16236TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Rae Rahi Tae
    D2E
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    18 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm
  • Te kaha
    150µF