Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-FC1V101AP
Tono Tono
Maori
4978565Ataata EEE-FC1V101APPanasonic
EEE-FC1V101AP
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    EEE-FC1V101AP
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    502.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    670mA @ 100kHz
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Ētahi Ingoa
    PCE4370CT
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Hapa
    150 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    100µF