Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-FC1V2R2R
Tono Tono
Maori
1912122Ataata EEE-FC1V2R2RPanasonic
EEE-FC1V2R2R
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    EEE-FC1V2R2R
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    45mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    60mA @ 100kHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    EEEFC1V2R2R
    PCE4027TR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Hapa
    3 Ohms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    2.2µF