Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-HC1V221P
Tono Tono
Maori
1792068Ataata EEE-HC1V221PPanasonic
EEE-HC1V221P
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EEE-HC1V221P
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    HC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    220mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    374mA @ 10kHz
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Radial, Can - SMD
  • Ētahi Ingoa
    EEEHC1V221P
    PCE3760TR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    220µF