Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-HD0J102AP
Tono Tono
Maori
4225208Ataata EEE-HD0J102APPanasonic
EEE-HD0J102AP
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    EEE-HD0J102AP
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    6.3V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    HD-V
  • Ripple Current @ Low Frequency
    313mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    532.1mA @ 10kHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    EEEHD0J102AP
    PCE4945TR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    800 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1000µF