Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-TP70821M
Tono Tono
Maori
EEE-TP70821M
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    EEE-TP70821M
  • Whakaahuatanga
    FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    70V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.95A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.6A @ 100kHz
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Ētahi Ingoa
    P123462CT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Life @ Temp.
    4000 Hrs @ 125°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    68 mOhm @ 100kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820µF 70V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 68 mOhm @ 100kHz 4000 Hrs @ 125°C
  • Te kaha
    820µF