Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-TPV470XAP
Tono Tono
Maori
125870Ataata EEE-TPV470XAPPanasonic
EEE-TPV470XAP
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    EEE-TPV470XAP
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Rahi / Rahi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Raupapa
    TP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    128.1mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    197mA @ 100kHz
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Ētahi Ingoa
    PCE4932CT
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.303" (7.70mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C
  • Te kaha
    47µF