Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEU-FS1V331L
Tono Tono
Maori
EEU-FS1V331L
  • Tau Wae
    EEU-FS1V331L
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 35V THRU HOLE
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    FS
  • Ripple Current @ Low Frequency
    868mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.24A @ 100kHz
  • Ētahi Ingoa
    EEUFS1V331L
    P122411
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Life @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.138" (3.51mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    41 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.650" (16.51mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    330µF