Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEU-FS2A151
Tono Tono
Maori
EEU-FS2A151
  • Tau Wae
    EEU-FS2A151
  • Whakaahuatanga
    100VDC, 150UF
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Raupapa
    FS
  • Ripple Current @ Low Frequency
    980mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.4A @ 100kHz
  • Ētahi Ingoa
    EEUFS2A151
    PCE5231
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    43 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    150µF