Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEV-EB2C100Q
Tono Tono
Maori
2907544Ataata EEV-EB2C100QPanasonic
EEV-EB2C100Q
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
250+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EEV-EB2C100Q
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 10UF 20% 160V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    160V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    EB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    38.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    70mA @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Radial, Can - SMD
  • Ētahi Ingoa
    EEVEB2C100Q
    PCE3421TR
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    21 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.532" (13.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    10µF