Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEV-EB2D100Q
Tono Tono
Maori
3661601Ataata EEV-EB2D100QPanasonic
EEV-EB2D100Q
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
200+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EEV-EB2D100Q
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 10UF 20% 200V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    EB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    44mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    80mA @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Radial, Can - SMD
  • Ētahi Ingoa
    EEVEB2D100Q
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    21 Weeks
  • Life @ Temp.
    4000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.669" (17.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    10µF