Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > LQA20B300C
Tono Tono
Maori
4989801Ataata LQA20B300CPower Integrations
LQA20B300C
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
800+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LQA20B300C
  • Whakaahuatanga
    DIODE RECT GP 300V 10A TO263
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.9V @ 10A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    300V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-263AB
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
    Qspeed™
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    12.6ns
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Ētahi Ingoa
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    150°C (Max)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Standard
  • Te Whirihoranga Diode
    1 Pair Common Cathode
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    25µA @ 300V
  • I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
    10A