Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > LQA30A300C
Tono Tono
Maori
1154257Ataata LQA30A300CPower Integrations
LQA30A300C
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LQA30A300C
  • Whakaahuatanga
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 300V TO247
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.9V @ 15A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    300V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-247AD
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
    Qspeed™
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    13ns
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-247-3
  • Ētahi Ingoa
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    150°C (Max)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Schottky
  • Te Whirihoranga Diode
    1 Pair Common Cathode
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 300V 15A Through Hole TO-247-3
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    25µA @ 300V
  • I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
    15A