Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 16YXG2200MEFC16X20
Tono Tono
Maori
6416550Ataata 16YXG2200MEFC16X20Rubycon
16YXG2200MEFC16X20
I roto i te taonga
600+
  • Tau Wae
    16YXG2200MEFC16X20
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Life @ Temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    2200µF