Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 16YXG2200MEFCT810X25
Tono Tono
Maori
2845317Ataata 16YXG2200MEFCT810X25Rubycon
16YXG2200MEFCT810X25
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    16YXG2200MEFCT810X25
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    25 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    2200µF