Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 200MXG390MEFCSN22X25
Tono Tono
Maori
3160299Ataata 200MXG390MEFCSN22X25Rubycon
200MXG390MEFCSN22X25
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    200MXG390MEFCSN22X25
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Raupapa
    MXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.44A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.16A @ 10kHz
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    200MXG390MEFCSN22X25-ND
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    390µF