Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 200MXG470MEFC22X30
Tono Tono
Maori
200MXG470MEFC22X30
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    200MXG470MEFC22X30
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Raupapa
    MXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.67A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.505A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    470µF