Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 200VXH2200MEFC35X50
Tono Tono
Maori
200VXH2200MEFC35X50
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    200VXH2200MEFC35X50
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    VXH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.14A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.71A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    2200µF