Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 200VXH470MEFCSN22X30
Tono Tono
Maori
139404Ataata 200VXH470MEFCSN22X30Rubycon
200VXH470MEFCSN22X30
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    200VXH470MEFCSN22X30
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Raupapa
    VXH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.72A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.58A @ 10kHz
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    470µF