Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 250LSW6800MEFC77X121
Tono Tono
Maori
250LSW6800MEFC77X121
I roto i te taonga
10+
  • Tau Wae
    250LSW6800MEFC77X121
  • Whakaahuatanga
    SCREW TERMINAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Raupapa
    LSW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    7.6A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    8.968A @ 10kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    1.236" (31.40mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    4.882" (124.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    6800µF