Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 250USC820MEFC25X45
Tono Tono
Maori
250USC820MEFC25X45
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    250USC820MEFC25X45
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.01A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.515A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    820µF