Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 250USC820MEFC35X30
Tono Tono
Maori
250USC820MEFC35X30
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    250USC820MEFC35X30
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.96A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.44A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    820µF