Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 315VXR560MEFCSN35X45
Tono Tono
Maori
315VXR560MEFCSN35X45
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    315VXR560MEFCSN35X45
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 560UF 20% 315V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    315V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    VXR
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.5A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.1A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    560µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    560µF