Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 315VXS470MEFC30X35
Tono Tono
Maori
315VXS470MEFC30X35
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    315VXS470MEFC30X35
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    315V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Raupapa
    VXS
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.01A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.814A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    470µF