Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 35LSW47000MNB51X98
Tono Tono
Maori
2612816Ataata 35LSW47000MNB51X98Rubycon
35LSW47000MNB51X98
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
30+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    35LSW47000MNB51X98
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 47000UF 20% 35V SCREW
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    2.008" Dia (51.00mm)
  • Raupapa
    LSW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    9.9A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    10.692A @ 10kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Ētahi Ingoa
    35LSW47000MEFC51X98
    35LSW47000MEFC51X98-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.858" (21.80mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    3.976" (101.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    47000µF