Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400LSQ3900MEFC77X101
Tono Tono
Maori
2549120Ataata 400LSQ3900MEFC77X101Rubycon
400LSQ3900MEFC77X101
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    400LSQ3900MEFC77X101
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    3.032" Dia (77.00mm)
  • Raupapa
    LSQ
  • Ripple Current @ Low Frequency
    10.7A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    12.626A @ 10kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    1.236" (31.40mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    4.094" (104.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    3900µF