Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400LSU18000M90X241
Tono Tono
Maori
400LSU18000M90X241
I roto i te taonga
6+
  • Tau Wae
    400LSU18000M90X241
  • Whakaahuatanga
    SCREW TERMINAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    3.543" Dia (90.00mm)
  • Raupapa
    LSU
  • Ripple Current @ Low Frequency
    38.9A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    54.46A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    1.236" (31.40mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    9.606" (244.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    18000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    18000µF