Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400MXY180MEFC22X45
Tono Tono
Maori
4033072Ataata 400MXY180MEFC22X45Rubycon
400MXY180MEFC22X45
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    400MXY180MEFC22X45
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Raupapa
    MXY
  • Ripple Current @ Low Frequency
    950mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.0925A @ 10kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.315" (8.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    180µF