Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400USG330MEFC30X30
Tono Tono
Maori
3601450Ataata 400USG330MEFC30X30Rubycon
400USG330MEFC30X30
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    400USG330MEFC30X30
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Raupapa
    USG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.9A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.66A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    330µF