Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400USG470MEFC25X50
Tono Tono
Maori
185971Ataata 400USG470MEFC25X50Rubycon
400USG470MEFC25X50
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    400USG470MEFC25X50
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Raupapa
    USG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.39A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.346A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    470µF