Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 420NXG180MEFC25X35
Tono Tono
Maori
420NXG180MEFC25X35
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    420NXG180MEFC25X35
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    420V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Raupapa
    NXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.29A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.806A @ 10kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    180µF