Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 420QXW150MEFC18X35
Tono Tono
Maori
40811
420QXW150MEFC18X35
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    420QXW150MEFC18X35
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 150UF 20% 420V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    420V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Raupapa
    QXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    920mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.38A @ 10kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    150µF