Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 420QXW27MEFR8X45
Tono Tono
Maori
3259820Ataata 420QXW27MEFR8X45Rubycon
420QXW27MEFR8X45
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    420QXW27MEFR8X45
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 27UF 20% 420V T/H
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    420V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    QXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    260mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    390mA @ 10kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.138" (3.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    27µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    27µF