Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 450USC470MEFCSN35X45
Tono Tono
Maori
1482344Ataata 450USC470MEFCSN35X45Rubycon
450USC470MEFCSN35X45
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    450USC470MEFCSN35X45
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    USC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.68A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.752A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    470µF