Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 63MXC3300MEFC30X25
Tono Tono
Maori
63MXC3300MEFC30X25
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    63MXC3300MEFC30X25
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    63V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Raupapa
    MXC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.33A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.6795A @ 10kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3300µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    3300µF